Zespół leczenia chorób żylnych kończyn dolnych

 

  Laserowe leczenie żylaków Grodzisk

dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek- specjalista medycyny nuklearnej, kosmetolog, lekarz medycyny esteycznej

Lekarz, doktor nauk medycznych, adiunkt w Zakładzie Ultrasonografii II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się badaniami ultrasonograficznymi. Ukończył Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej oraz studia z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako jeden z pierwszych w Polsce i na świecie zajmuje się ultrasonograficznymi badaniami skóry i popularyzowaniem ich na gruncie kosmetologii i medycyny estetycznej. W Klinice Urody Life- Beauty wykonuje badania ultrasonograficzne skóry, zabiegi mające na celu rewitalizację skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, zabiegi laserowe oraz zabiegi związane z likwidowaniem problemów naczyniowych. Autor ponad 60 publikacji naukowych, które ukazały się w renomowanych czasopismach polskich jak i zagranicznych. Współpracuje z licznymi ośrodkami naukowymi i centrami badawczymi. 

 

 W ramach pracy w ZESPOLE LECZENIA CHORÓB ŻYLNYCH KOŃCZYŃ DOLNYCH zajmuje się wykonywaniem dopplerowskich badań ultrasonograficznych tzw."przepływów". Korzystając z ultrasonografii wysokiej częstotliwości jako jeden z nielicznych na świecie, wykonuje badania usg "drobnych" naczyń żylnych pozwalające na precyzyjne określenie ich położenia oraz wielkości, co pozwala na precyzyjne dobranie parametrów zabiegowych a tym samym zwiększa skuteczność zabiegu.  Jest również autorem metody pozwalającej na zamykanie naczyń siatkowatych za pomocą włókna laserowego. Jako pierwszy w Polsce oceniał skuteczność nowej metody likwidowania żylaków za pomocą pary wodnej (system SVS) oraz opracował metodę usuwania przebarwień u pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną lub z przebarwieniami po skleroterapii. Ponadto wykonuje zabiegi wewnątrzżylne likwidujące żylaki, skleroterapię, laserowe przezskórne zamykanie naczyń.

 

 

 

 

 

 Leczenie żylaków Grodzisk

 

dr n. hum. Sylwia Malinowska-kosmetolog,

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny  estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i medycynie estetycznej.

W ramach pracy w ZESPOLE LECZENIA CHORÓB ŻYLNYCH KOŃCZYN DOLNYCH wykonuje laserowe zamykanie naczyń (przezskórne) oraz zabiegi likwidujace przebrwienia po skleroterapii, wewnątrzżylnym zamykaniu żylaków lub w przewlekłej niewydolności żylnej.  Wykonuje również usg wysokich częstotliwości.

PROMOCJE

 

ZAPRASZAMY: 22-755-15-02 / 787-519-038 

Szanowny Kliencie, przyjdź, zadzwoń lub napisz maila, podpowiedznam jakich zabiegów oczekujesz, jakie masz sugestie, jaki zabieg powinnien znaleźć się w ofercie promocyjnej Kliniki i nietylko...Czekamy na Państwa opinie!

AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo,

nasza klinika znajduje się w samym centrum Grodziska,

w budynku Lecznicy Life-Med pod adresem T.Kościuszki 29.

Wejście do nas znajdą Państwo pod adresem L.Zondka 3.

Jesteśmy nieco ukryci, ale otwarci na Państwa potrzeby...

Parking płatny znajduje się przed budynkiem, a także wzdłuż

ulicy Kościuszki oraz ul.Bojanka i Tokarzewskiego.

Nasza lokalizacja to zaledwie 200 metrów od deptaka,

w pobliżu szkół, urzędów i przedszkola, tuż przy aptece. 

Od dworca PKP do nas to dosłownie 3 minuty, około 10 od

stacji WKD, a na przystanku przy ul. L.Zondka zatrzymują

się prawie wszystkie linie autobusowe, od 1.do11.(poza 6).

Zapraszamy i jednocześnie przypominamy, iż od 1.lipca 2016 nasza Klinika ma NOWE, NIŻSZE CENY !!! Szczegóły  w zakładce Cennik. Do zobaczenia w Life Beauty :)

mgr Iwona Perzanowska

Manager Kliniki wraz z Zespołem