ZESPÓŁ LIFE BEAUTY
DSC_8538m.jpg

dr n. hum. Sylwia Malinowska-kosmetolog, współwłaściciel

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny  estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i med. estetycznej. W Klinice Urody Life- Beauty specjalizuje się w zabiegach laserowych, wykonuje również USG skóry.   

 

DSC_8684m.jpg

dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek- specjalista medycyny nuklearnej, kosmetolog, współwłaściciel

Lekarz, doktor nauk medycznych, adiunkt w Zakładzie Ultrasonografii II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się badaniami ultrasonograficznymi. Ukończył Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej oraz studia z zakresu Med. Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako jeden z pierwszych w Polsce i na świecie zajmuje się ultrasonograficznymi badaniami skóry i popularyzowaniem ich na gruncie kosmetologii i medycyny estetycznej. Interesuje się również problemami związanymi z chorobami naczyń (tj. żylaki, pajączki). Jako pierwszy w Polsce oceniał skuteczność nowej metody likwidowania żylaków za pomocą pary wodnej (system SVS) oraz opracował metodę usuwania przebarwień u pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną lub z przebarwieniami po skleroterapii. W Klinice Urody Life- Beauty wykonuje badania ultrasonograficzne skóry, zabiegi mające na celu rewitalizację skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, zabiegi laserowe oraz zabiegi związane z likwidowaniem problemów naczyniowych. Autor ponad 60 publikacji naukowych, które ukazały się w renomowanych czasopismach polskich jak i zagranicznych. Współpracuje z licznymi ośrodkami naukowymi i centrami badawczymi.

 


 
 
 

MEDYCYNA ESTETYCZNA, LASEROTERAPIA

DSC_8726m.jpg

dr Anita Tarajkowska-Olejnik- specjalista dermatolog

Lekarz specjalista dermatolog- wenerolog z wieloletnim stażem pracy. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w konferencjach krajowych i zagranicznych oraz licznych szkoleniach. Specjalizuje się w leczeniu trądziku, chorób skóry głowy tj. wypadanie włosów, łysienie. Od kilkunastu lat specjalizuje się również w zabiegach z zakresu med. estetycznej. W Klinice Urody Life- Beauty wykonuje wypełnianie zmarszczek, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, peelingi lekarskie, mezoterapię w tym mezoterapię skóry głowy, usuwanie zmian skórnych tj."pieprzyki", kurzajki, brodawki oraz zabiegi laserowe. Jest autorką publikacji w czasopismach dermatologicznych jak również rozdziałów w książkach naukowych z zakresu med. estetycznej.

 

 wislinska_patrycja.jpg

dr Patrycja Wiślińska-lekarz specjalizujący się w dermatologii i medycynie estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2007. Doświadczenie z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej zdobywała w Skin and Cancer Foundation w Sydney w Australii oraz w St. Vincent Hospital w Australii. W Polsce pracowała w Szpitalu MSWiA w Klince Dermatologii. Obecnie specjalizuje się w med. estetycznej, w ramach której stale zdobywa nowe umiejętności i doświadczenia poprzez czynny udział w licznych kursach i szkoleniach oraz kongresach w kraju i za granicą. Ukończyła liczne kursy z tego zakresu. W Klinice Urody Life-Beauty wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox), kwasu hialuronowego, mezoterapię zarówno skóry twarzy jak i owłosoinej skóry głowy, peelingi lekarskie,  zabiegi laserowe.

 

KOSMETOLOGIA

   

mgr Dominika Kramek- kosmetolog, stylistka rzęs i paznokci

Absolwentka kierunku Spa& Wellness w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalistka szczególnie w dziedzinie pielęgnacji problematycznej skóry twarzy i ciała. Kilkutetnia praktyka zawodowa i liczne szkolenia na koncie. Wizyta u Dominiki, to gwarancja holistycznego podejścia do problemu. Do Dominiki zapraszamy także na zabiegi przedłużania rzęs różnymi metodami, a także pielęgnację dłoni i stóp, manicure oraz pedicure.

 


lic. Kamila Wojtachnik- kosmetolog, manikiurzystka i pedikiurzystka

 Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach na kierunku Kosmetologia i Organizacja Usług Kosmetycznych. Obecnie szkoli swoje umiejętności w zakresie USG skóry oraz pedicure leczniczego/podologii. Zapraszamy do Kamili po profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji skóry, a także stóp i paznokci problematycznych (wrastające paznokcie, odciski i modzele, pękające pięty, zmiany kostne: ostrogi, halluksy).

   PSYCHODIETETYKA
IMG_0868.JPG

 

 

mgr Laura Osęka- psycholog, dietetyk
 

 Absolwentka studiów magisterskich i podyplomowych. Jej pasją jest zdrowe, zbilansowane odżywianie i bycie fit. Interesuje się wpływem czynników psycholoicznych na wzrost masy ciała oraz proces odchudzania. Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych by być na bieżąco z najnowszymi trendami żywieniowymi. Założycielka i właścicielka pierwszej w Polsce księgarni kulinarnej Books for Cooks. Prowadzi bloga -"book of taste" o książkach kulinarnych i nie tylko. Aktywnie pisze i publikuje m.in. dla zwierciadla.pl i gotuj.pl. Je, ćwiczy i dużo się uśmiecha.

 

 

   SZANOWNI KLIENCI, LIFE BEAUTY ZAMIENIŁO SIĘ W KLINIKĘ ZDROWIA I URODY "MALINA-MED"
   
   
   
   
   

 

PROMOCJE
AKTUALNOŚCI