ZESPÓŁ LIFE BEAUTY
DSC_8538m.jpg

dr n. hum. Sylwia Malinowska-kosmetolog, współwłaściciel

Ukończyła humanistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, których zwieńczeniem było uzyskanie tytułu doktora nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki. Jednocześnie uzyskała uprawnienia do pracy w zawodzie kosmetyczki a następnie ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i medycyny  estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez aktywny udział w licznych konferencjach. Prowadzi również aktywną działalność naukową dotycząca zastosowania ultrasonografii wysokich częstotliwości w badaniach skóry. Jest współautorką kilkunastu prac naukowych poświęconych kosmetologii i med. estetycznej. W Klinice Urody Life- Beauty specjalizuje się w zabiegach laserowych, wykonuje również USG skóry.   

 

DSC_8684m.jpg

dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek- specjalista medycyny nuklearnej, kosmetolog, współwłaściciel

Lekarz, doktor nauk medycznych, adiunkt w Zakładzie Ultrasonografii II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuje się badaniami ultrasonograficznymi. Ukończył Podyplomowe Studium Kosmetologii na Politechnice Łódzkiej oraz studia z zakresu Med. Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako jeden z pierwszych w Polsce i na świecie zajmuje się ultrasonograficznymi badaniami skóry i popularyzowaniem ich na gruncie kosmetologii i medycyny estetycznej. Interesuje się również problemami związanymi z chorobami naczyń (tj. żylaki, pajączki). Jako pierwszy w Polsce oceniał skuteczność nowej metody likwidowania żylaków za pomocą pary wodnej (system SVS) oraz opracował metodę usuwania przebarwień u pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną lub z przebarwieniami po skleroterapii. W Klinice Urody Life- Beauty wykonuje badania ultrasonograficzne skóry, zabiegi mające na celu rewitalizację skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, zabiegi laserowe oraz zabiegi związane z likwidowaniem problemów naczyniowych. Autor ponad 60 publikacji naukowych, które ukazały się w renomowanych czasopismach polskich jak i zagranicznych. Współpracuje z licznymi ośrodkami naukowymi i centrami badawczymi.

 


 
 
 

LEKARZE

DSC_8726m.jpg

dr Anita Tarajkowska-Olejnik- specjalista dermatolog

Lekarz specjalista dermatolog- wenerolog z wieloletnim stażem pracy. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w konferencjach krajowych i zagranicznych oraz licznych szkoleniach. Specjalizuje się w leczeniu trądziku, chorób skóry głowy tj. wypadanie włosów, łysienie. Od kilkunastu lat specjalizuje się również w zabiegach z zakresu med. estetycznej. W Klinice Urody Life- Beauty wykonuje wypełnianie zmarszczek, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, peelingi lekarskie, mezoterapię w tym mezoterapię skóry głowy, usuwanie zmian skórnych tj."pieprzyki", kurzajki, brodawki oraz zabiegi laserowe. Jest autorką publikacji w czasopismach dermatologicznych jak również rozdziałów w książkach naukowych z zakresu med. estetycznej.

 

 IMG_0432 (2).JPG

dr Patrycja Wiślińska-lekarz med. estetycznej

Lekarz medycyny, ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 2007. Doświadczenie z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej zdobywała w Skin and Cancer Foundation w Sydney w Australii oraz w St. Vincent Hospital w Australii. W Polsce pracowała w Szpitalu MSWiA w Klince Dermatologii. Obecnie specjalizuje się w med. estetycznej, w ramach której stale zdobywa nowe umiejętności i doświadczenia poprzez czynny udział w licznych kursach i szkoleniach oraz kongresach w kraju i za granicą. Ukończyła liczne kursy z tego zakresu. W Klinice Urody Life-Beauty wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox), kwasu hialuronowego, mezoterapię zarówno skóry twarzy jak i owłosoinej skóry głowy,peelingi lekarskie,  zabiegi laserowe.

 

KOSMETYKA

   

mgr Dominika Kramek- kosmetolog

 Absolwentka kierunku Spa& Wellness w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalistka szczególnie w dziedzinie pielęgnacji problematycznej skóry twarzy i ciała. Kilkutetnia praktyka zawodowa i liczne szkolenia na koncie. Wizyta u Dominiki, to gwarancja holistycznego podejścia do problemu. 

DSC_8429m.jpg


lic. Katarzyna Marszałkiewicz- kosmetolog, podolog

 Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku: podologia kosmetyczna. Kosmetologia jest jej pasją. Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę, „śledzi” nowinki kosmetyczne. Specjalizuje się w zabiegach podologicznych. Dodatkowo perfekcyjnie wykonuje zabieg przedłużania rzęs 1:1. Niezawodna i skromna.

   
IMG_0868.JPG

 

DIETETYKA 

mgr Laura Osęka- psycholog, dietetyk
 

 Absolwentka studiów magisterskich i podyplomowych. Jej pasją jest zdrowe, zbilansowane odżywianie i bycie fit. Interesuje się wpływem czynników psycholoicznych na wzrost masy ciała oraz proces odchudzania. Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych by być na bieżąco z najnowszymi trendami żywieniowymi. Założycielka i właścicielka pierwszej w Polsce księgarni kulinarnej Books for Cooks. Prowadzi bloga -"book of taste" o książkach kulinarnych i nie tylko. Aktywnie pisze i publikuje m.in. dla zwierciadla.pl i gotuj.pl. Je, ćwiczy i dużo się uśmiecha.

 

 

   
   
  MASAŻE
DSC_8319m.jpg

mgr Krzysztof Kołodziejski- fizjoterapeuta, masażysta

Ukończył studia wyższe, licencjackie z zakresu fizjoterapii oraz magisterskie w WSSP w Lublinie na kierunku rehabilitacja. Dodatkowo stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Zajmuje się usprawnianiem osób niepełnosprawnych, po urazach, udarach oraz kontuzjach sportowych. Specjalizuje się również w wykonywaniu masaży. Wykonuje masaże klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, antycellulitowe oraz orienatlne. Styl i technikę masażu dobiera indywidualnie do każdego pacjenta.

   
   

 

PROMOCJE

 

 

 

AKTUALNOŚCI

 

 

 

Dołączyliśmy do lokalnej inicjatywy społecznej ZAKUPY Z POLECENIA. Korzystając z usług firm biorących udział w tej akcji, dostaną u nas państwo 10% rabatu na wybrane usługi za okazaniem paragonu od dowolnego partnera.
Zapraszamy.